top of page
430 Sport - cena od 55.100,- Kč včetně 21% DPH

Společnost Solarsky se nachází v severovýchodním Polsku, ve městě Augustów, které je domovem největších firem zabývajících se výrobou člunů v celém Polsku.

Specializuje se na výrobu rekreačních a pracovních lodí. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze sklolaminátu. Jedná se o mnoho let osvědčený způsob výroby lodí a bude tomu tak i nadále. Jejich nová technologie umožňuje použití silnějších a lehčích materiálů a to může být pro zákazníka jedině ku prospěchu. Vezměte si prosím na vědomí, že v současné době používá Solarsky podobné materiály, jako se používají pro výrobu letadel.

Navrhují, vyrábí a používají vlastní formy pro tvarování sklolaminátu a proto jsou schopni změnit design svých člunů ve velmi krátké době. Modelová řada lodí se zvětšuje každým rokem, v současné době Solarsky vyrábí kanoe, kajaky, pramice (ideální pro rybaření),  jejich nejnovější motorové čluny a také šlapadla. Postupně pracují na vývoji dalších forem a tím neustále zvyšují svůj sortiment výrobků. Mají také odborné znalosti a kapacitu pro výrobu forem pro ostatní producenty sklolaminátových výrobků. Jsou schopni dodat doplňkové položky jako jsou vesla, pádla, sedadla kánoí a dalších předmětů pro kajaky. Sklolaminát  je velmi všestranný materiál a má mnoho využití, takže pokud máte nějaké nápady o konkrétním produktu, bez ohledu na to, jak výrobek složitý se může zdát.

Solar 430 Sport je dvouplášťová konstrukce s vnitřními výztuhami. Standardní vybavení člunu zahrnuje dva uzamykatelné poklopy, gumovou odrazovou lištu podél trupu člunu, vazáky, uvazovací oko, zábradlí atd. Loď může být ovládána  vesly nebo vybavena přívěsným motorem. Solar 430 Sport je ideální pro rybaření a pobyt na vodě.

Technické informace

Délka:                                                         4.30 m

Šířka:                                                           1.86 m

Hmotnost:                                                 210 kg

Počet pasažerů:                                        6 osob

Max. výkon motoru:                                  20 KW

          

Standardní výbava

- zábradlí

- vazáky

- drenáž kokpitu

- odtokový otvor v kokpitu

- úchyty pro vesla

Příplatková výbava

- vesla
- matrace
- kotevní vrátek
- držáky pro pruty
- transportní box
- matrace na všech lavicích
- plovací žebřík

Výstavy

QR kód

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page