top of page
460 Cabin

Společnost Solarsky se nachází v severovýchodním Polsku, ve městě Augustów, které je domovem největších firem zabývajících se výrobou člunů v celém Polsku.

Specializuje se na výrobu rekreačních a pracovních lodí. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze sklolaminátu. Jedná se o mnoho let osvědčený způsob výroby lodí a bude tomu tak i nadále. Jejich nová technologie umožňuje použití silnějších a lehčích materiálů a to může být pro zákazníka jedině ku prospěchu. Vezměte si prosím na vědomí, že v současné době používá Solarky podobné materiály, jako se používají pro výrobu letadel.

Navrhují, vyrábí a používají vlastní formy pro tvarování sklolaminátu a proto jsou schopni změnit design svých člunů ve velmi krátké době. Modelová řada lodí se zvětšuje každým rokem, v současné době Solarsky vyrábí kanoe, kajaky, pramice (ideální pro rybaření),  jejich nejnovější motorové čluny a také šlapadla. Postupně pracují na vývoji dalších forem a tím neustále zvyšují svůj sortiment výrobků. Mají také odborné znalosti a kapacitu pro výrobu forem pro ostatní producenty sklolaminátových výrobků. Jsou schopni dodat doplňkové položky jako jsou vesla, pádla, sedadla kánoí a dalších předmětů pro kajaky. Sklolaminát  je velmi všestranný materiál a má mnoho využití, takže pokud máte nějaké nápady o konkrétním produktu, bez ohledu na to, jak výrobek složitý se může zdát.

Solar 460 Cabin je dvouplášťová konstrukce s vnitřními výztuhami. Standardní vybavení člunu zahrnuje dva uzamykatelné poklopy, gumovou odrazovou lištu podél trupu člunu, vazáky, uvazovací oko, zábradlí atd. Loď může být ovládána  vesly nebo vybavena přívěsným motorem. Solar 460 Cabin je ideální pro rybaření a pobyt na vodě.

Technické informace

Délka:                                                         4.60 m

Šířka:                                                           2.10 m

Hmotnost:                                                 400 kg

Počet pasažerů:                                        5 osob

Max. výkon motoru:                                  43 KW

          

Standardní výbava

- kajuta s V spaním, uzamykatelná

- střesní okno kajuty
- nerezové zábradlí

-- úložné prostory pod zadní sofa
- otáčecí kresla řidiče a spolujezce
- poziční světla + světlo 360st na tyči
- nerezové vazáky
- sportovní volant, řadicí páka a příprava pro motor

- žebřík do vody

- plexi štít

Příplatková výbava

- přepravní plachta
- matrace
- kotevní vrátek
- matrace na všech lavicích

- skládací bimini

yamarin logo.jpg

Výstavy

QR kód

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page