1/12
MINI - cena od 75.000,- CZK včetně 21% DPH

Buster Mini je celo-hliníková rodinná loď, která může být řízena nebo poháněna závěsným motorem. Podle vašeho výběru je možné ji vybavit elektrickým nebo spalovacím motorem nebo alternativně vesly. Jelikož váží pouze 100 kg, je s ní velice snadná manipulace. Člun je nepotopitelný a bezpečnou volbou pro ty, kteří zanechávají loď stále na vodě.

 

Buster Mini je vynikající volbou pro letní chatu, pro rybolov, malé přepravy nebo jako záchranný člun pro větší loď. Déšť ho nenarušuje a ani slaná voda. Díky plné hliníkové konstrukci Buster Mini nevyžaduje žádnou údržbu. Příležitostné mytí čistou vodou stačí. Ve srovnání s logem GRP je Buster Mini skutečně bezstarostnou volbou! Ačkoli Buster Mini je nejmenší loď v délce, může přepravovat tři cestující s zavazadly v překvapivě prostorném interiéru. Tři čalouněné sedačky zaručují pohodlné výlety i při pomalé jízdě. Buster Mini je jediná loď v řadě speciálně navržená pro veslování. Může být přenášena dvěma dospělými lidmi a pro delší výlety je možné ji převážet za malým vozidlem na přívěsu bez brzd (místní předpisy a platné zákony, které je třeba dodržovat).

Technické informace

Délka:                                                 3.88 m

Šířka:                                                  1.49 m

Hmotnost:                                          104 kg

Počet pasažerů:    3 osoby nebo náklad 285 kg

Max. výkon motoru:                          2 - 8 Hp

Odkládací prostory:         pod zadním sedadlem

Standardní výbava

Pár úchytek pro vesla.

Příplatková výbava

 

Set hliníkových vesel a náhradní pár úchytek vesel.

Google Aplikace

Telefon showroom: +420 315 622 480

Výstavy

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round
  • Google+ - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • RSS - Black Circle

HERAIN Group s.r.o. - HERAIN Boats - prodej sportovních a rybářských motorových člunů se závěsnými a vestavěnými motory, přívěsné vozíky pro čluny a plachetnice, rybářské loďky, závěsné a vestavěné motory, servis člunů, servis motorů, lodní pojištění, příslušenství k lodíM