top of page

LODNÍ PŘÍVĚSY

HERAIN Boats je výhradním prodejcem německých lodních přívěsů pro plachetnice, motorové čluny, nafukovací čluny a dodavatelem speciálních přívěsů pro přepravu malých plachetnic a veslic. Nabízíme Vám také konzultační servis jako Váš specialista a konzultant při nákupu lodního přívěsu pro Vaši loď. Prodáváme všechny druhy lodních přívěsů:

pro:

 

Kvalitní německá výroba.


Vše splňuje požadavky CE certifikace, výrobky odpovídají požadavkům české legislativy.

Konstrukce a kvalita německých přívěsů byla prokázána velkým zájmem zákazníků a množstvím prodaných přívěsů v Německu a Rakousku. Přívěsy jsou vyráběny z uzavřených zinkovaných ocelových profilů. Široká škála typů přívěsů zaručuje, že neexistuje loď, pro niž by nebyl námi dodávaný přívěs vhodný. Vzhledem k množství doplňků zpracováváme cenové nabídky individuálně pro konkrétní typ plavidla a výbavu přívěsu.


Jednonápravové nebržděné přívěsy do nosnosti max. 750 kg

Přívěsy jsou primárně vyráběny vyráběné pro přepravu plachetnic, motorových člunů, nafukovacích člunů a vodních skútrů. Vzhledem k možnosti rektifikace a podpůrných prvků jsou vhodné pro všechny typy malých plavidel.

 

Jednonápravové přívěsy - bržděné 1000 - 1800kg

Přívěsy jsou vyráběny pro přepravu motorových člunů a plachetnic do celkové délky 6 metrů. Kvalitní zpracování a variabilita podpěrných prvků umožňuje převážet lodě standardních i nestandardních tvarů trupu.

 

Dvounápravové přívěsy - bržděné 2.000 – 3.500 kg

Přívěsy jsou určeny pro přepravu motorových člunů a plachetnic do celkové délky 8 metrů. Podpěrné prvky lze výškově nastavit podle tvaru trupu. Podvozek přívěsu umožňuje po nastavení docílení optimálních jízdních vlastností.

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page