top of page
HT 2

HT Houseboats je společnost zabývající se výrobou jedinečných “plovoucích domů”. Sídlí v na severozápadním cípu Polska, konkrétně ve přímořském městě Mielno.

Unikátní originalita a inovace našich hausbótů ve spojení s blízkostí a krásami přírody zůstane v paměti navždy. Domy poskytují klid a schopnost “odříznout” se od hluku civilizace a typické výstavby. Domy jsou luxusně zařízené, plně vybavené, s vlastním sociálním zařízením. Díky možnosti zvolit si polohu domu, si lze vychutnávat to, co je na přírodě nejkrásnější v pohodlí a komfortu vašeho domova.

Variabilita hausbötů je téměř nekonečná. Z naší nabídky plovoucích domů si vybere jistě každý. Dle přání lze domy luxusně zařídit a plně vybavit. Každý hausbót obsahuje vlastní sociální zařízení. Domy lze doplnit klimatizačními jednotkami či například vlastní saunou. Mezi další pestrou škálu doplňků patří například fishfinder, meteorologická stanice, venkovní osvětlení, navigace s možností noční plavby a mnohé další. Pokud jste milovník luxusu ve spojení s blízkostí přírody, u nás jistě najdete to, po čem vaše srdce touží.

HT2 Silverstone je trimaran - jachta s velmi stabilním pontonem. Tento polovoucí dům má prostor 28m2 a terasy z sibiřského modřínu (11m2 vpředu, vzadu 2m2). Dalších 22 m2 terasa se nachází na střeše, která je také vybavena matracemi 2x2m - ideální pro relaxaci nebo opalování. Obklad stěn HT 2 je vyroben výhradně z hliníku. Je zajímavé, že tento plovoucí dům je poháněn motorovým člunem / remorkérem se dvěma elektromotory. Kdykoliv můžete odpojit motorový člun pro rybaření a koupání na jiném místě, než stojí Váš HT 2.  HT 2 Silverstone má také vnější  LED osvětlení a elektricky řízenou kotevní tyč.

Půdorys a vybavení hausbótu

Virtuální prohlídka zde------>

yamarin logo.jpg

Výstavy

Telefon showroom: +420 315 622 480

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page