1/6
MINI SPORT

Pro sezónu 2018 představujeme zbrusu nový Mini Sport.

 

Tento nový model je skvělým příkladem toho, jak zábava na vodě nemusí stát velké peníze. Mini Sport je založen na trupu Buster Mini - s malou konzolou řízení. Při vyšším maximálním výkonu motoru 10 hp zjistíte, že se jedná o poměrně malou sportovní loď. S novou konzolou je Buster Mini Sport dokonale vhodný pro jízdu ve skluzu nebo stejně jako první "skutečný" motorový člun pro mladší členy rodiny. S přívěsným motorem Yamaha 9,9 hp můžete snadno dosáhnout maximální rychlosti nad 20 uzlů.

 

Loď je snadná a zábavná ve skluzu a má velmi dobré manévrování. Navzdory své sportovní povaze jsme nezapomněli na bezpečností. Uživatelská přívětivost je dále vylepšena patentovaným systémem vypouštění dešťové vody EasyBail z kokpitu. Volitelné čelní sklo také nabízí ochranu před deštěm při jízdě ve skluzu. Vzhledem k tomu, že se jedná o malou loď registrovanou pro tři osoby, Mini Sport je skutečně prostorný a má dostatečný prostor pro naklád. Dokonce i s konzolou má člun pouze 115 kg a stejně jako původní Mini může být vytažen dvěma dospělými. Bezstarostný a odolný hliníkový trup je prakticky bezúdržbový a loď může zůstat v kotvišti celoročně a čekat na nové dobrodružství. Volitelný kryt lodi udržuje loď suchou a čistou, když ji opustíte. Dlouhé přepravy jsou možné na přívěsu bez brzd za standardním autem.

Technické informace

Délka:                                                 3.88 m

Šířka:                                                  1.49 m

Hmotnost:                                          119 kg

Počet pasažerů:                                      3 osoby

Max. výkon motoru:                          6 - 10 Hp

Standardní výbava

Kabelové řízení

Řidicí konzole (štít příplatková výbava)

Kompozitní podlaha

Sedáky

Příplatková výbava

Krycí nebo přístavní plachta

Souprava vesel

Google Aplikace

Telefon showroom: +420 315 622 480

Výstavy

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round
  • Google+ - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • RSS - Black Circle

HERAIN Group s.r.o. - HERAIN Boats - prodej sportovních a rybářských motorových člunů se závěsnými a vestavěnými motory, přívěsné vozíky pro čluny a plachetnice, rybářské loďky, závěsné a vestavěné motory, servis člunů, servis motorů, lodní pojištění, příslušenství k lodíM