1/14
M1 / M2- cena od 306.000,- CZK včetně 21% DPH

Buster M, je kompletně nová loď pro sezónu 2018. Stále bezstarostná loď pro plavbu, převoz zboží, na práci, rybolov nebo piknik s dětmi. Jasné a přehledné uspořádání paluby zaručuje všestrannost a bezpečnost.

Nová Buster M sdílí geometrii trupu s Buster S. Nejvyšší rychlost člunu s motoroem o 40 koní je kolem 27 uzlů a loď funguje také pozoruhodně s motorem Yamaha o výkonu 30 koní. Nová Buster M je registrována pro pět osob. Tuto novinku nabízíme ve dvou konfiguracích; boční konzola a dvojitá konzola. Verze boční konzoly (M1) je jednoduchá a přehledná všestranná loď - vzhledem k jejímu uspořádání na otevřeném palubě je stejně vhodná pro přepravu a rybolov. Rozsáhle vybavená verze s dvojitou konzolou (M2) je dodávána s 10 "informačním systémem Buster Q jako standardním vybavením a jako taková vám dává možnost zakrýt zadní část paluby proti dešti a dveře mezi konzolami.

Přepracovaná čelní skla nabízejí lepší ochranu před deštěm a postřikem a volitelné dveře z plachty zlepšují pohodlí, pokud je počasí méně ideální. Na palubě je dostatek skladovacího prostoru. Pevná sedačka na zadním sedadle obsahuje vyhrazený prostor pro přenosnou palivovou nádrž, baterii a další. Integrovaná střešní plachta typu cabrio nabízí prostor nejen pro plátno, ale i kotvicí prvky a vynášecí konstrukci. Odkládací přihrádka v přídi člunu a v krabici sofa nabízejí další úložné prostory.


BUSTER materiál, tzv. námořní čistý hliník, snáší otřesy, je odolný proti poškrábáním a spodnímu kontaktu se dnem bez deformace nebo či strukturálního poškození. Neabsorbuje vodu, ani nehoří, nepraská a je odolný proti hnilobě. Kromě toho snese extrémní teploty a počasí, což umožňuje prodloužit plavební sezónu už od ranného jara do podzimu.

 

Hliník je nejlepší stavební materiál pro stavbu trupu na světě! Lodě jsou vybaveny tlumicími systémem podložek na vnitřním povrchu hliníkového trupu, polyuretanovou tlumicí pěnou mezi trupem a palubou. Uvedené všechny prvky zajišťují redukci hluku při jízdě ve vodě a vytváří příjemnou jízdu a bezkonkurenční pohodlí při jízdě ve skluzu. Elegantní design je doplněn o optimální spodní tvar V trupu s pečlivě plánovanými a jemně laděnými detaily. Tyto lodě se prezentují vysoce kvalitní výrobou, luxusním zpracováním, použitím vysoce kvalitních materiálů, unikátním designem a jsou konstruovány s ohledem na bezpečnost a komfortní plavbu.

Lodě BUSTER představují novou třídu rybářských lodí. Dokonale vyvážené řízení, vynikající ovládání trupu, dynamický design, všechny funkce dříve známé ze sportovních automobilů, jsou v tomto případě nyní přeneseny do světa plavidel.

Všestranně nadaný Buster M: konzolová loď pro hobby, rybaření, rekreaci a dopravu.

Buster M nabízí krytí za ergonomickými řidicími konzolami, který je vybaven čelním sklem a má mnoho prostor pro uskladnění rybářského náčiní a kompas, má slot pro integrovaný navigační plotr.  Více místa k sezení a úložného prostoru lze získat nainstalováním volitelného sedadla / odkládací schránky na přední straně konzoly volantu.
Buster M je k dispozici také ve verzi se dvěma konzolami (M2) s volitelnou vlevo osazenou konzolí vedle konzole řízení. Dveře mezi konzolemi jsou také k dispozici, společně pak zajištují účinnou ochranu před větrem při jízdě.

Technické informace

Délka:                                                           4.86 m

Šířka:                                                            1.85 m

Hmotnost:                                                   365 kg

Počet pasažerů:                                          5 osob

Max. výkon motoru:                             30 - 40 Hp

Odkládací prostory:         Zamykací prostory -  jeden klíčový systém

Standardní výbava

Kabelové řízení

Řidicí konzole, štít

Levá konzole + štít (M2)

Sedací odjímatelný box 45L

Odjímatelné zadní sedátko, integrovaný box pro harbor cover

Koupací plato a žebřík

Hasičský přístroj

Hlavní spínač s automatickými pojistkami

Automatická kalová pumpa

Světelný odjímatelný stožář - týč se světlem 360 st. + poziční světla

Elektrická zásuvka 12V

Drenážní systém kokpitu

Příplatková výbava

Set sedáků

Krycí nebo přístavní plachta

Rám s držákem pro uchycení lana -  jízdu na vodních lyžích

Dveře mezi konzolami

Box pro pruty

Příprava pro instalaci echologu

Kompas

Zamykací prostory (Abloy-zámky, jeden klíčový systém)

Echolog

Google Aplikace

Telefon showroom: +420 315 622 480

Výstavy

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round
  • Google+ - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • RSS - Black Circle

HERAIN Group s.r.o. - HERAIN Boats - prodej sportovních a rybářských motorových člunů se závěsnými a vestavěnými motory, přívěsné vozíky pro čluny a plachetnice, rybářské loďky, závěsné a vestavěné motory, servis člunů, servis motorů, lodní pojištění, příslušenství k lodíM