top of page
M1 / M2

Buster M je kompletně nová koncepce lodí pro vaši plavební sezónu. Je určena pro plavbu na jezerech, řekách a přípobřežní plavbu, lze s ní přepravovat zboží, je vhodná práci na vodě, rybolov nebo piknik s dětmi při letním výletě. Jasné a přehledné uspořádání paluby zaručuje všestrannost a bezpečnost.

Buster M sdílí geometrii trupu s Buster S. Nejvyšší rychlost člunu s motorem o 40 koní je kolem 27 uzlů a loď funguje také pozoruhodně s motorem Yamaha o výkonu 30 koní. Buster M je certifikována pro pět osob. Tento člun nabízíme ve dvou konfiguracích; s boční konzolou nebo s konzolou dvojitou. Verze boční konzoly (M1) je jednoduchá a přehledná všestranná loď - vzhledem k jejímu uspořádání na otevřeném palubě je stejně vhodná pro přepravu nákladů a rybolov. Rozsáhle vybavená verze s dvojitou konzolou (M2) je dodávána s 10 "informačním systémem Buster Q jako standardním vybavením a systém dvou konzolí dává možnost zakrýt zadní část paluby proti dešti a umístit dveře mezi konzolami.

Přepracovaná čelní skla nabízejí lepší ochranu před deštěm a postřikem a volitelné dveře z plachty zlepšují pohodlí, pokud je počasí méně ideální. Na palubě je dostatek skladovacího prostoru. Pevná sedačka na zadním sedadle poskytuje vyhrazený prostor pro přenosnou palivovou nádrž, baterii a další. Integrovaná střešní plachta typu "cabrio" nabízí prostor nejen pro plátno, ale i kotvicí prvky a vynášecí konstrukci. Odkládací přihrádka v přídi člunu a v krabici sofa nabízejí další úložné prostory.


BUSTER je vyhotoven z námořního čistého hliníku. Snáší otřesy, je odolný proti poškrábáním a kontaktu se dnem bez deformace nebo či strukturálního poškození. Neabsorbuje vodu, ani nehoří, nepraská a je odolný proti hnilobě. Kromě toho snese extrémní teploty a počasí, což umožňuje prodloužit plavební sezónu už od ranného jara do podzimu.

 

Hliník je nejlepší stavební materiál pro stavbu trupu na světě! Lodě jsou vybaveny tlumicími systémem podložek na vnitřním povrchu hliníkového trupu, polyuretanovou tlumicí pěnou mezi trupem a palubou. Uvedené všechny prvky zajišťují redukci hluku při jízdě ve vodě a vytváří příjemnou jízdu a bezkonkurenční pohodlí při jízdě ve skluzu. Elegantní design je doplněn o optimální spodní tvar V trupu s pečlivě plánovanými a jemně laděnými detaily. Tyto lodě se prezentují s vysoce kvalitní výrobou, luxusním zpracováním, použitím vysoce kvalitních materiálů, unikátním designem a jsou konstruovány s ohledem na bezpečnost a komfortní plavbu.

Lodě BUSTER představují novou třídu rybářských lodí. Dokonale vyvážené řízení, vynikající ovládání trupu, dynamický design, všechny funkce dříve známé ze sportovních automobilů, jsou v tomto případě nyní přeneseny do světa těchto plavidel.

Všestranně nadaný Buster M: konzolová loď pro hobby, rybaření, rekreaci a dopravu.
 

Technické informace

Délka:                                                           4.86 m

Šířka:                                                            1.85 m

Hmotnost:                                                   365 kg

Počet pasažerů:                                          5 osob

Max. výkon motoru:                             30 - 40 Hp

Odkládací prostory:         Zamykací prostory -  jeden klíčový systém

Standardní výbava

Kabelové řízení

Řidicí konzole, štít

Levá konzole + štít (M2)

Sedací odjímatelný box 45L

Odjímatelné zadní sedátko, integrovaný box pro harbor cover

Koupací plato a žebřík

Hasičský přístroj

Hlavní spínač s automatickými pojistkami

Automatická kalová pumpa

Světelný odjímatelný stožář - týč se světlem 360 st. + poziční světla

Elektrická zásuvka 12V

Drenážní systém kokpitu

Příplatková výbava

Set sedáků

Krycí nebo přístavní plachta

Rám s držákem pro uchycení lana -  jízdu na vodních lyžích

Dveře mezi konzolami

Box pro pruty

Příprava pro instalaci echologu

Kompas

Zamykací prostory (Abloy-zámky, jeden klíčový systém)

Echolog

Výstavy

QR kód

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page