top of page

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4
HT 3

HT Houseboats je společnost zabývající se výrobou jedinečných “plovoucích domů”. Naše společnost sídlí v na severozápadním cípu Polska, konkrétně ve přímořském městě Mielno.

Unikátní originalita a inovace našich houseboatů ve spojení s blízkostí a krásami přírody zůstane v paměti navždy. Domy poskytují klid a schopnost “odříznout” se od hluku civilizace a typické výstavby. Domy jsou luxusně zařízené, plně vybavené, s vlastním sociálním zařízením. Díky možnosti zvolit si polohu domu, si lze vychutnávat to, co je na přírodě nejkrásnější v pohodlí a komfortu vašeho domova.

Variabilita houseboatů je téměř nekonečná. Z naší nabídky plovoucích domů si vybere jistě každý. Dle přání lze domy luxusně zařídit a plně vybavit. Každý houseboat obsahuje vlastní sociální zařízení. Domy lze doplnit klimatizačními jednotkami či například vlastní saunou. Mezi další pestrou škálu doplňků patří například fishfinder, meteorologická stanice, venkovní osvětlení, navigace s možností noční plavby a mnohé další. Pokud jste milovník luxusu ve spojení s blízkostí přírody, u nás jistě najdete to, po čem vaše srdce touží.

Klimatizovaný třípokojový plovoucí dům s celkovou plochou 40m2 a 10m2 terasou. HT 2 je vyroben na vysoké úrovni a v moderním designu.  Kompozice se skládá z jedné ložnice s manželskou postelí, další ložnice je se dvěma samostatnými lůžky s možností jejich sloučení do troj-postele. Obývací pokoj s krbem a tradiční kuchyňskou linkou, dále je pokoj vybaven  zapuštěnou dvoumístnou pohovou do podlahy se skleněným dnem. Dům má dvě koupelny a dvě sprchy, z nichž jedna má funkci také jako sauna.

Půdorys a vybavení houseboatu

Virtuální prohlídka zde------>

ht3-1
ht3-1
press to zoom
ht3-6
ht3-6
press to zoom
ht3-2
ht3-2
press to zoom
ht3-3
ht3-3
press to zoom
ht3-5
ht3-5
press to zoom
ht3-4
ht3-4
press to zoom
ht3-9
ht3-9
press to zoom
ht3-7
ht3-7
press to zoom
ht3-8
ht3-8
press to zoom
yamarin logo.jpg

Výstavy

Telefon showroom: +420 315 622 480

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page