top of page
MAGNUM

Výrobce Inha Works Ltd se nachází v Ähtäri, ve Finsku. Firma byla založena v roce 1841 a v roce 2018 se stala součástí Yamaha Motor Europe.


BUSTER materiál AHT, tzv. námořní čistý hliník, snáší otřesy, je odolný proti poškrábáním a spodnímu kontaktu se dnem bez deformace nebo či strukturálního poškození. Neabsorbuje vodu, ani nehoří, nepraská a je odolný proti hnilobě. Kromě toho snese extrémní teploty a počasí, což umožňuje prodloužit plavební sezónu už od ranného jara do podzimu.

 

Hliník je nejlepší stavební materiál pro stavbu trupu na světě! Lodě jsou vybaveny tlumicími systémem podložek na vnitřním povrchu hliníkového trupu, polyuretanovou tlumicí pěnou mezi trupem a palubou. Uvedené všechny prvky zajišťují redukci hluku při jízdě ve vodě a vytváří příjemnou jízdu a bezkonkurenční pohodlí při jízdě ve skluzu. Elegantní design je doplněn o optimální spodní tvar V trupu s pečlivě plánovanými a jemně laděnými detaily. Tyto lodě se prezentují vysoce kvalitní výrobou, luxusním zpracováním, použitím vysoce kvalitních materiálů, unikátním designem a jsou konstruovány s ohledem na bezpečnost a komfortní plavbu.

Lodě BUSTER představují novou třídu rybářských lodí. Dokonale vyvážené řízení, vynikající ovládání trupu, dynamický design, všechny funkce dříve známé ze sportovních automobilů, jsou v tomto případě nyní přeneseny do světa plavidel.

Prostorný a elegantní člun pro rekreaci a dopravu - Buster Magnum

Buster Magnum je elegantní a všestranný společník pro náročné výlety na lodi, dojíždění, rybaření a jiné rekreační využití. Magnum působivý interiér poskytuje premium class komfortní cestování pro osm osob v otevřeném člunu.

 

Konzola má slot pro integrovaný Multifunkční displej až velikosti 12 ". Clona na přístrojové desce zlepšuje čitelnost na přímém slunečním světle. Velká čelní skla a dveře, dvoudílná mezi konzolemi, slouží jako ochrana proti větru při jízdě. K dispozici jsou prostorné úložné prostory na bocích konzolí a praktický úložný prostor pro dlouhé předměty za zadní pohovkou.

Záď je vybavena širokými plovacím platem a robustním koupacím žebříkem. Uzamykatelný kryt chrání víčko palivové nádrže. Bezpečnost je zvýšena o masivní zábradlí a zarážky z nerezové oceli. I přes svou velikost je Magnum elegantní.

Loď extrémně zrychluje a dokáže být v rovnováze i při nejvyšší rychlosti. Hnací pocit a ovladatelnost zůstávají stabilní za všech podmínek a při vysokém výkonu motoru.
 

Technické informace

Délka:                                                           7.20 m

Šířka:                                                            2.50 m

Hmotnost:                                                1.195kg

Počet pasažerů:                                          8 osob

Max. výkon motoru:                        175 - 225 Hp

          

Standardní výbava

Hydraulické řízení

Řidicí konzole, štít z kaleného skla

Levá konzole + štít z kaleného skla

Stěrač pravého skla

Dveře mezi konzolami

Zamykací úložné prostory

Integrovaný box pro plachtu

Koupací plato a žebřík

Hasičský přístroj, zábradlí

Hlavní spínač s automatickými pojistkami

Automatická kalová pumpa + zabudovaná nádrž

Světelný odjímatelný stožář - týč se světlem 360 st. + poziční světla

Elektrická zásuvka 12V

Drenážní systém kokpitu

Příplatková výbava

Zadní krycí plachta

Přístavní plachta

Rám s držákem pro uchycení lana -  jízdu na vodních lyžích

Trimovací klapky

Box pro pruty, držák na pruty - 8 prutů

Příprava pro instalaci echologu

Kompas

Zamykací prostory (Abloy-zámky, jeden klíčový systém)

NAVI 7- balíček - Garmin Echomaps 70s, chartplotter, echolog, NAVI 12 balíček

Příprava pro audio - 2x repro, anténa

yamarin logo.jpg

Výstavy

QR kód

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page