top of page
440 Weekend

Společnost Solarsky se nachází v severovýchodním Polsku, ve městě Augustów, které je domovem největších firem zabývajících se výrobou člunů v celém Polsku.

Specializuje se na výrobu rekreačních a pracovních lodí. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze sklolaminátu. Jedná se o mnoho let osvědčený způsob výroby lodí a bude tomu tak i nadále. Jejich nová technologie umožňuje použití silnějších a lehčích materiálů a to může být pro zákazníka jedině ku prospěchu. Vezměte si prosím na vědomí, že v současné době používá Solarky podobné materiály, jako se používají pro výrobu letadel.

Navrhují, vyrábí a používají vlastní formy pro tvarování sklolaminátu a proto jsou schopni změnit design svých člunů ve velmi krátké době. Modelová řada lodí se zvětšuje každým rokem, v současné době Solarsky vyrábí kanoe, kajaky, pramice (ideální pro rybaření),  jejich nejnovější motorové čluny a také šlapadla. Postupně pracují na vývoji dalších forem a tím neustále zvyšují svůj sortiment výrobků. Mají také odborné znalosti a kapacitu pro výrobu forem pro ostatní producenty sklolaminátových výrobků. Jsou schopni dodat doplňkové položky jako jsou vesla, pádla, sedadla kánoí a dalších předmětů pro kajaky. Sklolaminát  je velmi všestranný materiál a má mnoho využití, takže pokud máte nějaké nápady o konkrétním produktu, bez ohledu na to, jak výrobek složitý se může zdát.

Solar 440 Weekend je dvouplášťová konstrukce s vnitřními výztuhami. Standardní vybavení člunu zahrnuje dva uzamykatelné poklopy, gumovou odrazovou lištu podél trupu člunu, vazáky, uvazovací oko, zábradlí atd. Loď může být ovládána  vesly nebo vybavena přívěsným motorem. Solar 440 Weekend je ideální pro rybaření a pobyt na vodě.

Technické informace

Délka:                                                         4.40 m

Šířka:                                                           1.86 m

Hmotnost:                                                 360 kg

Počet pasažerů:                                        6 osob

Max. výkon motoru:                                  30 KW

          

Standardní výbava

- Bow box (místo na lano, závaží, kotevní vrátek).

- Bow místo na baterii.
- Stern (prostor pro nádrž, drenážní čerpadlo).

- Úložné prostory 2 ks.
- Stůl a kapsa na drobné předměty
- Zábradlí
- Poziční světla
- Konzola s volantem, řidicí páka, box v konzoli uzamykatelná

Příplatková výbava

- vesla
- matrace
- kotevní vrátek
- držáky pro pruty
- transportní box
- matrace na všech lavicích
- plovací žebřík

- skládací bimini

yamarin logo.jpg

Výstavy

QR kód

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page