top of page
HT 4

HT Houseboats je společnost zabývající se výrobou jedinečných “plovoucích domů”. Naše společnost sídlí v na severozápadním cípu Polska, konkrétně ve přímořském městě Mielno.

Unikátní originalita a inovace našich houseboatů ve spojení s blízkostí a krásami přírody zůstane v paměti navždy. Domy poskytují klid a schopnost “odříznout” se od hluku civilizace a typické výstavby. Domy jsou luxusně zařízené, plně vybavené, s vlastním sociálním zařízením. Díky možnosti zvolit si polohu domu, si lze vychutnávat to, co je na přírodě nejkrásnější v pohodlí a komfortu vašeho domova.

Variabilita houseboatů je téměř nekonečná. Z naší nabídky plovoucích domů si vybere jistě každý. Dle přání lze domy luxusně zařídit a plně vybavit. Každý houseboat obsahuje vlastní sociální zařízení. Domy lze doplnit klimatizačními jednotkami či například vlastní saunou. Mezi další pestrou škálu doplňků patří například fishfinder, meteorologická stanice, venkovní osvětlení, navigace s možností noční plavby a mnohé další. Pokud jste milovník luxusu ve spojení s blízkostí přírody, u nás jistě najdete to, po čem vaše srdce touží.

Houseboat - HT4 modelu je přizpůsoben plutí na vnitrozemských vodních cest třídy D designu, má místo pro řízení se závěsným motorem, instalovaným v plováku v přední části HT 4 hoseboatu. Konstrukce plováků je betonová, tím je HT 4 zcela nepotopitelný, odolný proti ledu, takže není potřeba vyndat houseboat z vody na zimní období. Stavební konstrukce nástavby je dřevěný rám, jako izolace je použit polystyren. Exteriér - fasáda je ze skandinávského smrku. Interiér - dominuje přírodní dřevo a sklo.

Půdorys a vybavení houseboatu

Virtuální prohlídka zde------>

yamarin logo.jpg

Výstavy

Telefon showroom: +420 315 622 480

QR kód

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page