top of page

Lodní závěsné motory HONDA

Závěsné lodní motory 2 - 5 HP

Nejmenší motory z nabídky Hondy se vyznačují malými rozměry a nízkou hmotností, avšak také velkou silou a spolehlivostí. Čtyřtaktní technologie, nízká hodnota emisí a nízká spotřeba je u Hondy samozřejmostí.

Svým výkonem jsou předurčeny zejména pro pohon kanoí a malých nafukovacích člunů. Vhodné jsou také jako pomocné motory k menším plachetnicím. Nespornou výhodou této řady motorů je, že pro jejich řízení není třeba průkaz „Vůdce malého plavidla“.

 

Závěsné lodní motory 8 - 20 HP

Nedávno modernizovaná „nižší střední třída“ motorů Honda Marine. Dvouválcová čtyřtaktní technologie s rozvody OHC je v této výkonové třídě unikátem. Karburátor s akcelerační pumpičkou a mikroprocesorem řízené zapalovaní dává těmto motorům nevídaný zátah už od nízkých otáček. Spolu s minimální hlučností, spotřebou paliva a spolehlivostí máte v ruce motor který Vám prokáže službu při sportovní jízdě, rybaření, potápění i všech dalších aktivitách na vodě.

 

Závěsné lodní motory 30 - 100 HP

Střední výkonová třída lodních motorů. Tří až čtyřválcová technologie zaručuje obrovský kroutící moment a výkon a také minimální hlučnost. A to jsou požadavky které by měl mít na vodě každý. Užívat si klidnou plavbu, zažít vzrušení z úžasného zrychlení a to vše v co největším klidu, který neruší řev motoru. Při nízkých otáčkách tyto motory prakticky neslyšíte. Nízká spotřeba paliva je u Hondy samozřejmostí. Ať už máte tyto motory na sportovním či rybářském člunu nebo na rodinném cruiseru vždy si můžete užívat vodní hladiny naplno.

 

Závěsné lodní motory 115 - 250 HP

Největší motory z rodiny Honda Marine přinášejí na vodu technologii „Formule 1“. Unikátní systém VTEC, proměnlivá délka sání ve třech stupních a LAF senzory jsou jen malým výčtem z celé řady předností. Při sportovní jízdě, při skákáni vln ani při rychlých přesunech nenajdete lepšího pomocníka. Nesrovnatelnou kombinaci výkonu, kroutícího momentu, otáček, nízké hlučnosti a spotřeby nabízí Honda jen Vám.

Naše firma Vám ráda dodá a namontuje jakýkoliv motor škály HONDA. Samozřejmostí je Záruční a Pozáruční servis motorů Honda.

Katalog 2016 ke stažení zde

Telefon showroom: +420 315 622 480

Mobilní telefon: +420 732 585 668

bottom of page